Svatební kvarteto to je více jak 200 svatebních produkcí, 7 úspěšných sezón, přes 300 spokojených klientů, 4 skvělí muzikanti a stálé vedení 1 manažera!

 

Jsme smyčcové kvarteto složené ze studentů a absolventů Pražské konzervatoře a specializujeme se na produkce při svatebních obřadech a hostinách. Hrajeme rádi jak klasiku, tak pop, rock a melodie z filmů. Náš repertoár je tudíž široký a nebudete mít problém si z něj vybrat písně, které byste chtěli na své svatbě slyšet. A kdyby v našem repertoáru náhodou právě vaše oblíbená píseň chyběla, rádi ji pro vás nacvičíme.

 Poslechněte si naše nahrávky na Youtube

Záleží nám na tom, aby se váš svatební den vydařil přesně dle vašich představ. Rádi s vámi sestavíme playlist a projdeme všechny podrobnosti na bezplatné osobní schůzce. Podělíme se s vámi o všechny naše zkušenosti, přitom ale budeme maximálně respektovat každé vaše přání. Několik rad a tipů jsme také sepsali na této stránce.

Moc nás těší, že se naše snažení setkává s pozitivními ohlasy. Přečtěte si naše reference a posuďte sami! Je to krásný pocit dělat lidem radost hudbou! 

Pokud budete mít nějaké otázky, podívejte se do sekce FAQ, kde jsme se pokusili zodpovědět nejčastější dotazy, se kterými se na nás lidé obracejí. A pokud ani zde nenaleznete to, co vás zajímá, neváhejte se na nás obrátit e-mailem či telefonicky.